Vega

Agencja Eventowa Vega Management

ul.: Chmielna 85/87 00-805 Warszawa NIP: 8943070834 kontakt@vegamanagement.pl biuro@vegamanagement.pl www.vegamanagement.pl fb.me/vegamanagementpl

Kontakt

Tomasz Kujawski +48 606 354 148 tomasz@vegamanagement.pl Agnieszka Patalas 48 690 012 160 agnieszka@vegamanagement.pl
Urszula/Warszawa – Klub Stodoła

Warszawa – Klub Stodoła

Szczegóły

Data: Marzec 30, 2016 19:00
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Typ eventu: Koncerty
Organizator: Agencja Eventowa Vega Management

O wydarzeniu

Bilety:
52 pln (stojące)
do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).
Sprzedaż internetowa:
stodola.pl –  https://stodola.pl/shop_ticket-99656.htm
www.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.pl

TIMETABLE:
19.00 – otwarcie klubu
20.00 – rozpoczęcie koncertu

Urszuli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej, na której obecna jest od ponad 30 lat. Ma na koncie takie niezapomniane przeboje jak Dmuchawce, latawce, wiatr, Na sen, Rysa na szkle, Malinowy król czy Konik na biegunach. 
Swój pierwszy album pt. Urszula wydala w 1983 roku, a w nagraniach wzięli udział muzycy zespołu Budka Suflera. Piosenki z tej płyty szybko podbiły krajowe listy przebojów, a Dmuchawce… uznane zostały za największy przebój roku 1983. Od tego czasu ukazało się 12 albumów studyjnych Urszuli i wiele z nich pokryło się złotem, platyną i multiplatyną.

W tym roku mija 20 lat od wydania jednego z najważniejszych albumów w karierze Artystki – Białej drogi. Płyta zapewniła Urszuli triumfalny powrót na polski rynek muzyczny po kilku latach spędzonych za Oceanem. Rockowy materiał mógł być nie lada szokiem dla fanów pamiętających jej hity wylansowane w dekadzie lat osiemdziesiątych, jednak przeboje takie jak Na sen, Niebo dla ciebie, Ja płaczę i Biała droga zaprowadziły Urszulę na szczyty list przebojów. Album sprzedał się w nakładzie przekraczającym 300 tys. egzemplarzy.

Już 30 marca w klubie Stodoła Urszula zabierze swoich fanów w niesamowitą muzyczną podróż – zaprezentuje utwory z albumu Biała droga. Płyta zagrana w całości to idealna okazja do wspólnego śpiewania z publicznością, bo nie da się ukryć, że doskonale znanych przebojów na tym krążku było sporo.

Bilety:
52 pln (stojące)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).
Sprzedaż internetowa:
stodola.pl – https://stodola.pl/shop_ticket-99656.htm
www.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.pl

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.
http://pliki.stodola.pl/OswiadczenieOpiekunaKlubStodola.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Śledź i udostępnij