Vega

Agencja Eventowa Vega Management

ul.: Chmielna 85/87 00-805 Warszawa NIP: 8943070834 kontakt@vegamanagement.pl biuro@vegamanagement.pl www.vegamanagement.pl fb.me/vegamanagementpl

Kontakt

Tomasz Kujawski +48 606 354 148 tomasz@vegamanagement.pl Agnieszka Patalas 48 690 012 160 agnieszka@vegamanagement.pl
Urszula/Katowice – MegaClub

Katowice – MegaClub

Szczegóły

Data: Marzec 13, 2016 20:00
Lokalizacja: Katowice, Polska
Typ eventu: Koncerty
Organizator: Agencja Eventowa Vega Management

O wydarzeniu

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2016-03-13 (Niedziela)
Miasto: Katowice
Miejsce: MegaClub
Adres: ul. Żelazna 15
Bilety:
w przedsprzedaży: 45 pln (stojące), 70 pln (balkon)
w dniu koncertu: 60 pln (stojące)

Dostępne od 27.01 w punktach
Empik, Saturn, MediaMarkt, MediaExpert oraz wszystkie punkty sprzedaży Ticketpro Polska
pełna lista punktów sprzedaży:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html

Sprzedaż internetowa:
https://shop.ticketpro.pl/pl/external/link?vi=136&af=222107

19.00 – otwarcie klubu
20.00 – rozpoczęcie koncertu

MegaClub Events z przyjemnością zaprasza na klubowy koncert Urszuli! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej wystąpi 13 Marca w MegaClubie z okazji dwudziestolecia płyty „Biała Droga”.

Będą to pierwsze klubowe koncerty Urszuli od niemal dwudziestu lat! Z tej okazji publiczność może spodziewać się wyjątkowych występów – w Poznaniu i Gdańsku nie zabraknie największych przebojów Urszuli, ale także materiału z płyty „Biała Droga”, która miała swoją premierę dokładnie dwadzieścia lat temu. W marcu tego roku ukaże się reedycja tej płyty z wyjątkowymi dodatkami DVD oraz dwoma utworami, które nie weszły pierwotnie na album. Urszula z całą pewnością zagra jeden z nich na koncertach.

Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Malinowy król” czy „Konik na biegunach”. Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną. „Biała Droga” ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku Urszuli. Single „Na sen” i „Niebo dla Ciebie” dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki, a w ubiegłym roku z okazji rocznicy nagrania tego materiału artystka wystąpiła na Przystanku Woodstock ze specjalnym koncertem. Dwudziestolecie „Białej Drogi” stało się też pretekstem do organizacji koncertów klubowych.

Zapraszamy!

Śledź i udostępnij