Vega

Agencja Eventowa Vega Management

ul.: Chmielna 85/87 00-805 Warszawa NIP: 8943070834 kontakt@vegamanagement.pl biuro@vegamanagement.pl www.vegamanagement.pl fb.me/vegamanagementpl

Kontakt

Tomasz Kujawski +48 606 354 148 tomasz@vegamanagement.pl Agnieszka Patalas 48 690 012 160 agnieszka@vegamanagement.pl
Urszula/Impreza plenerowa

Impreza plenerowa

Szczegóły

Data: Wrzesień 03, 2017 20:00
Lokalizacja: Kraków, Polska
Typ eventu: Koncerty
Organizator: Agencja Eventowa Vega Management

O wydarzeniu

Po raz 24. mieszkańcy południowej dzielnicy Krakowa będą się bawić na corocznym festynie Jesień Kurdwanów 2017. Do wspólnego śpiewania i tańców porwie wszystkich 3 września Urszula, której przeboje nuci już kolejne pokolenie. Najpierw jednak będą sportowe zmagania na osiedlowym orliku i spotkanie dla miłośników psów (2 września). Podczas niedzielnego festynu na terenie rekreacyjno-sportowym zobaczymy także tancerzy ze Szkoły Tańca Flash Duo, posłuchamy Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Myślenice, Roberto Zucaro zaśpiewa wielkie włoskie przeboje, a Bayer Full przypomni swoje wielkie szlagiery.
Na uczestników Festynu w niedzielę na terenie parku będą oczekiwać już od godz. 10.00 liczne atrakcje: bogate w oryginalne urządzenia wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne i handlowe.
Do tradycji niedzielnego programu festynu „Jesieni Kurdwanów” należy znana prawie od jej początku akcja krwiodawstwa, prowadzona w specjalnym autokarze PCK przez Hutniczy Klub Honorowych Dawców Krwi, oraz bieg na trasie Mini Maratonu (XI edycja). Festyn jak zawsze zakończy o godz. 21.30 oczekiwany przez uczestników pokaz ogni sztucznych.
Na zakończenie po spektakularnym pokazie sztucznych ogni pewnie długo będziemy się zastanawiać, czy to nie aby… fatamo fatamo fatamorgana!

Śledź i udostępnij