Vega

Agencja Eventowa Vega Management

ul.: Chmielna 85/87 00-805 Warszawa NIP: 8943070834 kontakt@vegamanagement.pl biuro@vegamanagement.pl www.vegamanagement.pl fb.me/vegamanagementpl

Kontakt

Tomasz Kujawski +48 606 354 148 tomasz@vegamanagement.pl Agnieszka Patalas 48 690 012 160 agnieszka@vegamanagement.pl
Urszula/Gdańsk

Gdańsk

Szczegóły

Data: Wrzesień 02, 2017 21:00
Lokalizacja: Gdańsk, Polska
Typ eventu: Koncerty
Organizator: Agencja Eventowa Vega Management

O wydarzeniu

W sobotę, 2 września Dolne Miasto już po raz kolejny zamieni się w RETRO klimat, z programem atrakcji dla wszystkich – małych i dużych, młodszych i starszych. Nie zabraknie muzycznych doznań – na Scenie Głównej, jako gwiazda wieczoru wystąpi URSZULA, a jej występ zakończy się pokazem sztucznych ogni. Tego dnia usłyszymy również najlepsze utwory Krzysztofa Klenczona, Orkiestrę Down Town Brass z muzyką ze znanych bajek i filmów oraz dziecięcy zespół rockowy – Czarodzieje z Kaszub.

Najmłodsi otrzymają całą strefę pełną atrakcji tylko dla siebie. Czekać na nich będą: dmuchańce, karuzela, koncerty dla dzieci, warsztaty artystyczne i origami, zajęcia z ziół i eliksirów, gry i zabawy w stylu PRL, tworzenie imiennych aniołów… lista jest naprawdę długa! Tego dnia również Teatr Katarynka zaprosi najmłodszych na przedstawienie W miejskiej dżungli. Słowem, nawet najbardziej ciekawskie i żywe dzieci nie będą się nudzić!

Dolne Miasto odwiedzi również wspaniały gość. Stanisław Tym zaczaruje nas swoją retro historią, przywołując wiele ciekawych i równie zabawnych opowieści. Zaraz po rozmowie, która odbędzie się w hali namiotowej, będziemy mieli okazję obejrzeć film Rejs, gdzie tytułową rolę zagrał właśnie Stanisław Tym.

Tych, którym Dolne Miasto jest jeszcze mało znane zapraszamy na spacery z Opowiadaczami Historii, czyli przewodnikami, którzy o Dolnym Mieście wiedzą najwięcej. Spacery startują przy Inkubatorze Sąsiedzkiej Energii (ul. Reduta Wyskok 2). Zaś na wszystkich retro zakręconych, których po szaleńczych zabawach dopadnie mały głód, będzie czekało smacznie zaopatrzone zaplecze gastronomiczne. O odpowiedni klimat Dolnego Miasta zadbają polskie retro samochody ze Stowarzyszenia FSO Pomorze, które niewątpliwie swoją prezencją zapewnią wszystkim mały skok do przeszłości.

Potańcówka na Dolnym
Ten dzień zapowiada się również bardzo tanecznie, a to za sprawą plenerowej potańcówki zaaranżowanej w stylu lat 60-tych – Retro Fajf. Wszystko w oprawie muzycznej znanego zespołu Detko Band Orchestra, który zagra standardy jazzu tradycyjnego, swing i muzykę taneczną całego świata. W przerwach na łyk wody, profesjonaliści zaprezentują swoje taneczne umiejętności.

W swoje progi zaprasza także Inkubator Sąsiedzkiej Energii, tam również zagości retro klimat! Wszystkie Panie małe i duże, będą miały okazję zrobić retro-makeup ze szkołą wizażu Beauty-Art, tam również startuje spacer fotograficzny – retroklimat dolnomiejskich podwórek. Warto zajrzeć do ISE!

By jeszcze lepiej poczuć klimat imprezy, zachęcamy by 2 września na Dolne Miasto przybyć wyjątkowo w przebraniu – właśnie w stylu retro! Wasze pomysłowe stroje będzie można uwiecznić w Fotobudce. Dla pierwszych 1000 osób, które pochwalą się swoim retro strojem czeka miły prezent – pamiątkowy magnes z 3. edycji tej wyjątkowej imprezy!

Program:

DUŻA SCENA / SKRZYŻOWANIE UL. KURZEJ I UL. WRÓBLEJ
15:00-16:00 Czarodzieje z Kaszub – dziecięcy zespół rockowy
16:30-18:00 Teatr Katarynka – spektakl W miejskiej dżungli
18:00-19:00 Orkiestra Down Town Brass – muzyka ze znanych bajek i filmów
19:30-20:30 Projekt Klenczon – najlepsze utwory Krzysztofa Klenczona
20:45-22:00 URSZULA
22:00 Pokaz sztucznych ogni

HALA NAMIOTOWA / UL. KURZA
15:45-18:00 Retro Fajf – Potańcówka na Dolnym z Detko Band i pokazy taneczne
18:00-19:00 Rozmowa ze Stanisławem Tymem
19:00-20:00 Projekcja filmu Rejs

ISE / UL REDUTA WYSKOK 2
15:00-17:00 oraz 17:30-20:00 Retro-makeup ze szkołą wizażu Beauty-Art
15:30 / 16:00 / 17:30 / 18:00 Start spacerów po Dolnym Mieście z Opowiadaczami Historii
17:30-19:00 Spacer retroklimat dolnomiejskich podwórek – spacer fotograficzny po wybranych podwórkach Dolnego Miasta

PONADTO
• Fotobudka w stylu retro
• Spacery po Dolnym Mieście z Opowiadaczami Historii
• Atrakcje dla dzieci (karuzela, dmuchańce i inne)
• Retro samochody
• Food trucki

Zmiany w organizacji ruchu na Dolnym Mieście
1 września (piątek) od godz. 9:00 oraz 2 września (sobota, cały dzień) wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Ulice: Toruńska (od Przyokopowej do Kurzej), Wróbla oraz Kurza zostaną zamknięte dla ruchu kołowego. Podobnie, ulica Radna od Polnej do Kurzej. Mieszkańcy będą mieli zagwarantowany dojazd do swoich posesji.

Śledź i udostępnij