Vega

Agencja Eventowa Vega Management

ul.: Chmielna 85/87 00-805 Warszawa NIP: 8943070834 kontakt@vegamanagement.pl biuro@vegamanagement.pl www.vegamanagement.pl fb.me/vegamanagementpl

Kontakt

Tomasz Kujawski +48 606 354 148 tomasz@vegamanagement.pl Agnieszka Patalas 48 690 012 160 agnieszka@vegamanagement.pl
Urszula/Gdańsk – Parlament

Gdańsk – Parlament

Szczegóły

Data: Kwiecień 17, 2016 19:00
Lokalizacja: Gdańsk, Polska
Typ eventu: Koncerty
Organizator: Agencja Eventowa Vega Management

O wydarzeniu

Bilety kolekcjonerskie w cenie 49 zł do nabycia TYLKO na http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,334.html (wysyłka 7zł)

Agencje Go Ahead i P.W. Events z przyjemnością zapraszają na dwa klubowe koncerty Urszuli! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej wystąpi 9 kwietnia w poznańskim Eskulapie i 17 kwietnia w gdańskim Parlamencie z okazji dwudziestolecia płyty „Biała Droga”.

19:00 otwarcie drzwi
20:00 Urszula

URSZULA
+ gość specjalny: Damian Ukeje
17.04.2016 (niedziela)
Parlament/Gdańsk (ul. Świętego Ducha 2)
Cena biletów: 49 (http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,334.html)/59 (przedsprzedaż)/69 (w dniu koncertu)
Miejsca zakupu: www.pwevents.plwww.biletomat.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Będą to pierwsze klubowe koncerty Urszuli od niemal dwudziestu lat! Z tej okazji publiczność może spodziewać się wyjątkowych występów – w Poznaniu i Gdańsku nie zabraknie największych przebojów Urszuli, ale także materiału z płyty „Biała Droga”, która miała swoją premierę dokładnie dwadzieścia lat temu. W marcu tego roku ukaże się reedycja tej płyty z wyjątkowymi dodatkami DVD oraz dwoma utworami, które nie weszły pierwotnie na album. Urszula z całą pewnością zagra jeden z nich na koncertach.

Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Malinowy król” czy „Konik na biegunach”. Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną. „Biała Droga” ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku Urszuli. Single „Na sen” i „Niebo dla Ciebie” dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki, a w ubiegłym roku z okazji rocznicy nagrania tego materiału artystka wystąpiła na Przystanku Woodstock ze specjalnym koncertem. Dwudziestolecie „Białej Drogi” stało się też pretekstem do organizacji koncertów klubowych.

Wejściówki na koncerty Urszuli wkrótce trafią do sprzedaży. Po szczegóły zapraszamy na www.go-ahead.pl i www.pwevents.pl.

Śledź i udostępnij