Vega

Agencja Eventowa Vega Management

ul.: Chmielna 85/87 00-805 Warszawa NIP: 8943070834 kontakt@vegamanagement.pl biuro@vegamanagement.pl www.vegamanagement.pl fb.me/vegamanagementpl

Kontakt

Tomasz Kujawski +48 606 354 148 tomasz@vegamanagement.pl Agnieszka Patalas 48 690 012 160 agnieszka@vegamanagement.pl
Urszula/Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice

Szczegóły

Data: Sierpień 26, 2017 20:00
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice, Polska
Typ eventu: Koncerty
Organizator: Agencja Eventowa Vega Management

O wydarzeniu

42. Dni Czechowic-Dziedzic odbędą się 27-28 sierpnia br. na stadionie miejskim . W sobotę wystąpią m.in. SZTYWNY PAL AZJI i VARIUS MANX z Kasią Stankiewicz, odbędą się również koncerty AUDIO CASES, ANIMATORS i ROCKER SOUL.

W niedzielę – Dzień Niemiecki z prezentacją naszego miasta partnerskiego Hiddenhausen z koncertami Mirosława Jędrowskiego z zespołem, EUROCATS i finałowym BONEY M. W tym dniu będzie można zobaczyć m.in. pokazy – kulinarny Remigiusza Rączki, rzeźby piłą mechaniczną w drewnie Hansa Kleina oraz występy Mażoretek Perfekto i Młodzieżowej Orkiestry Dętej MDK.

Pierwszy dzień imprezy poprowadzi Aneta Chwalba, drugi – znany i lubiany aktor Steffen Möller. W niedzielę zostanie również wręczona Nagroda Promotio Urbis AD 2016. Imprezę tradycyjnie zwieńczy pokaz sztucznych ogni.

Wraz z Dniami Czechowic-Dziedzic odbędą się liczne imprezy towarzyszące, szczegóły – na plakacie i w kalendarzu imprez na stronie http://www.czechowice-dziedzice.pl.

Szczegóły są na bieżąco publikowane na facebooku – https://www.facebook.com/dniczechowicdziedzic/

Śledź i udostępnij